صمد حسن‌زاده رییس اتاق بازرگانی ایران شد.

صمد حسن‌زاده مدیرعامل گروه صنعتی کاشی تبریز و نایب‌رییس سوم اتاق با ۲۰۸ رای از آرای هیات نمایندگان اتاق بازرگانی به عنوان رییس جدید اتاق ایران انتخاب و جایگزین حسین سلاح‌ورزی شد.
در دهمین دوره انتخابات رئیس اتاق ایران که در محل اتاق ایران برگزار شد صمد حسن زاده با بیشترین آرا به سمت ریاست اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران منصور شد.

به گزارش پایگاه خبری صنعت غذا و کشاورزی(اگروفودنیوز)، دهمین دوره انتخابات رئیس اتاق ایران در محل اتاق ایران برگزار شد و ۴۰۸ نفر از اعضای اتاق نیز حضور یافتند.

بر اساس این گزارش، صمد حسن زاده به عنوان رییس جدید اتاق بازرگانی ایران انتخاب شد.

با تکمیل فرایند رای‌گیری و شمارش آراء، صمد حسن‌زاده با کسب ۲۰۸ رای به عنوان رئیس جدید اتاق ایران انتخاب شد. صمد حسن زاده، احد عظیم زاده، مجتبی غیابی و فرج الله معماری از کاندیدهای ریاست اتاق در انتخابات امروز بودند.

به گزارش اگروفودنیوز، صمد حسن زاده عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تبریز متولد سال ۱۳۲۲ در شهرستان تبریز است. وی ۲۵ سال سابقه مدیریتی در شرکت کاشی تبریز داشته و در مجموع ۳۴ سال سابقه مدیریتی در کارنامه دارد و از بدو تأسیس انجمن مدیران صنایع آذربایجان شرقی جزو این انجمن بوده است.

صمد حسن زاده مدیرعامل گروه صنعتی کاشی تبریز است که پیش‌ازاین عناوینی همچون چهره ملی حوزه صنعت و کارآفرینی و دریافت جایزه برترین رهبر کسب‌وکار در خاورمیانه و شمال آفریقا و آسیا را در کارنامه دارد.